Aktualności

MALUSZKOWO INFORMACJA

Środa 14 sierpnia 2019
 

Drodzy Rodzice 

uprzejmie informujemy, że w dniu 16.08.2019r. placówki "Maluszkowo" będą nieczynne. 
Życzymy miłego i spokojnego wypoczynku :) 

 
 Czytaj Więcej
 

LIPIEC W MALUSZKOWIE

Czwartek 1 sierpnia 2019
 
https://youtu.be/FI85AjhaVVg
W miesiącu lipcu świętowaliśmy potrójne urodziny. W grupie Smerfów swoje 2-gie  urodziny obchodziła Gabrysia oraz Michał. Natomiast w grupie Jeżyków swoje trzecie urodziny obchodziła Tosia.
W tym miesiącu nie zabrakło również zajęć m.in. sensoryka. Dzieci poznały także różne smaki. Korzystając z pogody wychodziliśmy na spacery …
 
 Czytaj Więcej
 

Wystawa "Fundusze Europejskie są dla Ciebie"

Wtorek 23 lipca 2019
 

Żłobek Maluszkowo w Krakowie został wybrany jako jeden z 26 projektów w województwie małopolskim zasługujących na szczególne wyróżnienie.

Placówka została uznana na pomysł godny promowania wśród Małopolan stąd jej prezentacja stanowi element wystawy "Fundusze Europejskie są dla Ciebie".

Zachęcamy do zapoznania się z innowacyjnym sposobem promocji projektów unijnych:

https://www …

 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Piątek 19 lipca 2019
 
Drodzy Rodzice
 
Informujemy, że w dniu 26.07.2019r o godz. 9.30 odbędzie się uroczyste pożegnanie abolwentów żłobka Maluszkowo. Prosimy rodziców tych dzieci o ubranie ich w odświętny stój.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 Czytaj Więcej
 

CZERWIEC W MALUSZKOWIE

Niedziela 30 czerwca 2019
 
W miesiącu czerwcu a dokładnie 23 czerwca obchodziliśmy dzień Taty. Z tej okazji dzieci przygotowały dla swoich kochanych tatusiów piękne krawaty.
Rozwijając w dalszym ciągu motorykę małą wykonaliśmy kilka prac plastycznych wykorzystując rożne materiały. Dzieci zrobiły m.in. motylki, ośmiornice, ślimaki, węże, kolorowe lody a także pomalowały kapustkę.
W tym …
 
 Czytaj Więcej
 

10 Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy w Rzeszowie

Poniedziałek 10 czerwca 2019
 

Przyjaciele Maluszkowa,

dziękujemy pięknie za odwiedzenie naszego stoiska, za słowa wsparcia i dobrą energię podczas upalnego 10. Dnia Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy.

W ubiegłą sobotę dzięki wspólnej zabawie stworzyliśmy byłym, obecnym i może przyszłym podopiecznym Zespołu Żłobkowo-Przedszkolnego Maluszkowo fantastyczną atmosferę.

Do zobaczenia za rok - 6 czerwca 2020 roku!

Zapraszamy do …

 
 Czytaj Więcej
 

10 Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy w Rzeszowie

Poniedziałek 3 czerwca 2019
 

W tym roku "Maluszkowo" po raz pierwszy weźmie udział w 10 Dniu Odkrywców - Interaktywnym Pikniku Wiedzy w Rzeszowie na które serdecznie zapraszamy naszych Maluszków z Rodzinami.

Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy odbędzie się 08.06.2019 r. na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Jest to niezwykle edukacyjna przygoda popularyzująca naukę i technikę …

 
 Czytaj Więcej
 

MAJ W MALUSZKOWIE

Piątek 31 maja 2019
 
W miesiącu maju obchodziliśmy bardzo ważne święto dla naszych pociech a mianowicie Dzień Mamy. Z tej okazji dzieci z pomocą cioć przygotowały dla swoich mam serduszka a także piękne laurki.
W tym miesiącu swoje drugie urodziny obchodził Rafałek  z grupy Biedronek.
Wykonaliśmy kilka prac plastycznych. Bawiliśmy się w karmienie zwierzątek …
 
 Czytaj Więcej
 

KWIECIEŃ W MALUSZKOWIE

Niedziela 5 maja 2019
 
W miesiącu kwietniu obchodziliśmy: Dzień Książki, Dzień Marchewki, Dzień Tęczy a także Dzień Czekolady. Dzieciom najbardziej podobał się Dzień Czekolady, gdyż mogły zajadać pysznego andruta i kosztować zrobionej przez ciocie czekolady.
W oczekiwaniu na baranka wielkanocnego dzieci posiały rzeżuchę a także wykonały kilka prac plastycznych m.in. jajka, kurki, kartki …
 
 Czytaj Więcej
 

MALUSZKOWO INFORMACJA

Poniedziałek 29 kwietnia 2019
 

                                                                              

Uprzejmie informujemy, że w dniu

02-05-2019r. placówki „Maluszkowo”

będą nieczynne

 
 Czytaj Więcej
 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Piątek 19 kwietnia 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ MARCHEWKI

Piątek 5 kwietnia 2019
 

4 kwietnia w naszym żłobku było pomarańczowo. Obchodziliśmy "Dzień marchewki ". Dzieci z tej okazji przyniosły zdrowe marchewki a także soczyste pomarańcze ,z których zrobili pyszny soczek.

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ KSIĄŻKI

Środa 3 kwietnia 2019
 

02.04.2019r. obchodziliśmy "Dzień książki". Z tej okazji każdy maluszek przyniósł swoją ulubioną książeczkę, którą potem wspólnie oglądaliśmy i czytaliśmy. W tym dniu dzieci wykonały zakładki do swoich książeczek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 
 Czytaj Więcej
 

MARZEC W MALUSZKOWIE

Wtorek 2 kwietnia 2019
 

Miesiąc marzec rozpoczęliśmy świętowaniem tak ważnego dnia dla naszych małych księżniczek a mianowicie "Dzień Kobiet ". Chłopcy obdarowali swoje koleżanki wachlarzem kwiatów, który wcześniej przygotowali.

W tym miesiącu świętowaliśmy potrójne urodziny. Swoje drugie urodziny obchodziła Jagódka B. z grupy Biedronek a w grupie Jeżyków swoje trzecie urodziny świętowała Tatianka i Jaś …

 
 Czytaj Więcej
 

LUTY W MALUSZKOWIE

Środa 13 marca 2019
 

W miesiącu lutym obchodziliśmy Dzień Kota. Dzieci z tej okazji wykonały piękne kartki a także otrzymały dyplomy.

Świętowaliśmy Walentynki. Grupa Jeżyków przygotowała dla swoich kochanych rodziców laurki a grupa Biedroneczek serduszka.

W tym miesiącu również świętowaliśmy urodziny Kajusi w grupie Biedronek a takze Szymusia i Igusi w grupie Jeżyków.

Pogoda …

 
 Czytaj Więcej
 

MALUCH+ 2019

Czwartek 28 lutego 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

STYCZEŃ W MALUSZKOWIE

Piątek 1 lutego 2019
 

Miesiąc styczeń rozpoczęliśmy świętowaniem podwójnych urodzin. Na grupie Biedronek swoje 2-gie urodziny obchodzila Jagódka K. A na grupie Jeżyków swoje 3 - cie urodziny obchodzila Kasia. Dziewczynom życzymy wszystkiego najlepszego.

21 stycznia obchodziliśmy Dzień Kubusia Puchatka. Nasze kochane dzieciaczki obejrzały bajkę o Kubusiu. Każdy też ma pamiątkowe zdjęcie z Kubusiem.

W …

 
 Czytaj Więcej
 

BAL KARNAWAŁOWY

Czwartek 17 stycznia 2019
 

W dniu 15.01.2019 roku odbył się w naszym żłobku Bal karnawałowy. Dzieci jak i ciocie były przebrane za różne postacie z bajek. Całą zabawę prowadził wodzirej, który zachęcał dzieci do tańca. Dzieci świetnie się bawiły. Firmie MAGSTUDIO dziękujemy za piękne zdjęcia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 
 Czytaj Więcej
 

GRUDZIEŃ W MALUSZKOWIE

Czwartek 3 stycznia 2019
 

4 Grudnia odwiedził nas Święty mikołaj, który obdarował dzieci prezentami. W tym miesiącu nie zabrakło również prac plastycznych o tematyce zimowej.

Dzieci wykonały pięknego mikołja z plasteliny, bałwanka z płatków, choinkę a także bombki. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia wspólnie śpiewaliśmy kolędy

 
 Czytaj Więcej
 

Życzenia Świąteczne

Piątek 21 grudnia 2018
 

 
 Czytaj Więcej
 

LISTOPAD W MALUSZKOWIE

Czwartek 6 grudnia 2018
 

W miesiącu listopadzie obchodziliśmy "Dzień Czarnego Kota". Z tej okazji grupa Jeżyków z pomocą cioć zrobiła piękne kocie maski. W tym miesiącu również bawiliśmy się w małego chemika robiąć rozmaite eksperymenty między innymi z balonem, makaronem i cukierkami.

Obchodziliśmy również "Dzień Pluszowego Misia". Nasze kochane dzieciaczki w tym dniu przyniosły …

 
 Czytaj Więcej
 

PAŹDZIERNIK W MALUSZKOWIE

Środa 31 października 2018
 

Pogoda w dalszym ciągu pozwalała nam na spacery, dlatego też korzystaliśmy z niej każdego dnia. W tym miesiącu dzieci uczyły się jak posługiwać się nożyczkami. Wykonały również piękne sowy. Wsłuchując się w wiersz Rafała Wejnera pt." Sowa Mądra Głowa".

 
 Czytaj Więcej
 

WRZESIEŃ W MALUSZKOWIE

Piątek 28 września 2018
 

We wrześniu pogoda nas rozpieszczała dlatego też większość czasu spędzaliśmy na placu zabaw a także spacerując. Ćwicząc w dalszym ciągu motorykę małą dzieci wykonały piękne ludziki z kasztanów. Utrwalaliśmy także wcześniej poznane kolory.

24 września powitaliśmy jesień. Dzieci wraz z ciociami wybrały się w poszukiwaniu liści, które później zostały wykorzystane …

 
 Czytaj Więcej
 

SIERPIEŃ W MALUSZKOWIE

Piątek 31 sierpnia 2018
 

Miesiąc sierpień rozpoczęliśmy teatrzykiem pt" Calineczka". Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały baśni Hansa Christiana Andersena. Sierpień przywitał nas piękną pogodą dlatego też dużo czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu. W tym miesiącu dzieci wykonały kilka prac rozwijając motorykę małą.

Bardzo podobały się im również zajęcia rozwijające zdolności manualne, w których wykorzystano …

 
 Czytaj Więcej
 

WAKACJE!

Poniedziałek 16 lipca 2018
 

Rok żłobkowy 2017/2018 powoli się kończy, a dzieci wyjeżdżają na wakacje żegnając się z Żłobkiem Maluszkowo.
Dziękujemy naszym podopiecznym za cały rok uśmiechu i wzruszeń, nowych przyjaźni i wspaniałą zabawę. Dziękujemy Paniom Wychowawczyniom i Ciociom  za miłą atmosferę w pracy z dziećmi oraz Rodzicom za współpracę. To był świetny …

 
 Czytaj Więcej
 

CZERWIEC W MALUSZKOWIE

Piątek 29 czerwca 2018
 

W miesiącu czerwcu obchodziliśmy w naszym żłobku dwa bardzo ważne święta- " Dzień Dziecka " oraz Dzień Taty ". Z tej okazji dzieci z pomocą cioć przygotowały dla swoich tatusiów piękne muszki. W tym miesiącu dzieci poznawały kolory, kształty oraz smaki. Zajęcia te bardzo podobały się dzieciom a szczególnie te dotyczące smaków gdzie …

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ DZIECKA W MALUSZKOWIE

Piątek 1 czerwca 2018
 

W miesiącu czerwcu obchodziliśmy '' Dzień Dziecka". To bardzo ważny dzień dla naszych maluszków. Z tej okazji ciocie przygotowały dla dzieci pyszne smakołyki m.in. ciasteczka, chrupeczki, watę cukrową a także upiekły babeczki, które dzieci wspólnie ozdabiały. W tym dniu nie zabrakło wspólnych tańców i śpiewów. Każdy maluszek otrzymał balonik.

 
 Czytaj Więcej
 

MAJ W MALUSZKOWIE

Piątek 1 czerwca 2018
 

Kolejny miesiąc za nami. Pogoda za oknem zachęcała nas do spacerów, które nasz kochane maluszki uwielbiają. W tym miesiącu nie zabrakło również zajęć plastycznych, muzycznych i ruchowych, w których dzieci chętnie biorą udział. Podczas zajęć muzycznych ciocia Marta zagrała nam na skrzypach. Kolejną frajdą dla naszych dzieci było przygotowanie sałatki …

 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Środa 16 maja 2018
 

 
 Czytaj Więcej
 

KWIECIEŃ W MALUSZKOWIE

Poniedziałek 7 maja 2018
 

Pogoda na zewnątrz zachęca do wyjścia, stąd też w tym miesiącu spędzaliśmy dużo czasu na świeżym powietrzu. Spacerowaliśmy w poszukiwaniu oznak wiosny, a także odwiedziliśmy pobliski plac zabaw. Starszaki chętnie biorą udział w zajęciach plastycznych usprawniając tym samym motorykę małą. W tym miesiącu wykonały kolorowe kaczki a także malowały na …

 
 Czytaj Więcej
 

MARZEC W MALUSZKOWIE

Wtorek 3 kwietnia 2018
 

Miesiąc marzec był dla naszych maluszków bardzo pracowity. Dzieci rozwijały nie tylko zdolności manualne ale także ruchowe. Wykonały kilka prac plastycznych. Największą frajdą było dla nich malowanie farbami i wyklejanie bazi. W ty miesiącu nie zabrakło również wspólnych spacerów. 21 marca nasz żłobek odwiedziła Pani Wiosna. Przywitała dzieci uśmiechem i …

 
 Czytaj Więcej
 

LUTY W MALUSZKOWIE

Czwartek 1 marca 2018
 

 

W miesiącu lutym nasze Maluszki obchodziły pierwsze święto jakim były Walentynki. Dzieci z tej okazji przygotowały dla swoich rodziców serce z odbitą swoją malutką dłonią. Mimo, iż dla niektórych naszych Maluszków były to pierwsze dni w żłobku, dzieci chętnie uczestniczyły w zabawie i świetnie się bawiły. Nie zabrakło śpiewów …

 
 Czytaj Więcej
 

Cennik

Cennik usług - Żłobek Maluszkowo w Dębicy

Środa 9 sierpnia 2017
 

CENNIK

Wpisowe

200,00 zł – jednorazowa, bezzwrotna opłata za wpis dziecka na pobyt stały lub czasowy. Zawiera m.in. ubezpieczenie NNW, wyprawkę plastyczną.

Czesne

- od 01.09.2019 r. w wysokości 550,00 zł  pomniejszone o kwotę dofinansowania z Programu Maluch + 2019 w wysokości 100,00 zł miesięcznie …

 
 Czytaj Więcej
 

Dokumenty

DOKUMENTY PLACÓWKI

Czwartek 10 sierpnia 2017
 

Żłobek "Maluszkowo" 12.01.2018 roku otrzymał oficjalny wpis do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych Gminy Miasta Dębicy. Utworzony został w ramach projektu pn. "Rozwój opieki żłobkowej w powiecie mieleckim i dębickim" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 7.4 RPO WP 2014-2020.

Żłobek przeznaczony jest …

 
 Czytaj Więcej
 

Nabór

NABÓR DO ŻŁOBKA

Piątek 1 września 2017
 

Nabór do naszych placówek odbywa się w sposób ciągły przez cały rok. W przypadku braku wolnych miejsc tworzona jest lista rezerwowa. 

Osoby, które są zainteresowane zapisem dziecka do naszych placówek proszone są o pobranie karty zgłoszenia dziecka do żłobka  i przesłanie elektronicznie, bądź dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do interesujęcej …

 
 Czytaj Więcej
 

Oferta

METODY PRACY

Czwartek 10 sierpnia 2017
 

W Maluszkowie dbamy o wszechstronny rozwój naszych podopiecznych, który jest zgodny z ich indywidualnymi potrzebami, możliwościami i oczekiwaniami rodziców. Należy mieć na uwadze, że każde dziecko rozwija się indywidualnie, posiada charakterystyczne cechy osobowości, wykazuje się różnymi predyspozycjami, zainteresowaniami i zdolnościami 

W codziennej pracy stosujemy nowoczesne metody:

 1. Metoda Ruchu Rozwijającego W …
 
 Czytaj Więcej
 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Czwartek 10 sierpnia 2017
 

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Zajęcia adaptacyjne stwarzają możliwość zapoznania dzieci i rodziców z naszą placówką. Są to spotkania, w trakcie których dzieci biorą czynny udział w różnych formach aktywności zawierających wszelkie elementy zabaw ogólnorozwojowych. Oswajają się z nowymi koleżankami i kolegami, z opiekunkami oraz z nowym otoczeniem.

ZAJĘCIA WYCHOWAWCZO – DYDAKTYCZNE

Podstawą …

 
 Czytaj Więcej
 

ŻŁOBEK MALUSZKOWO

Czwartek 10 sierpnia 2017
 

Żłobki Maluszkowo to miejsca stworzone dla dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia, zapewniające im troskliwą i profesjonalną opiekę przez 5 dni w tygodniu od godziny 6.30 do 17.30.

Maluszkowo funkcjonuje na mapie rzeszowskich żłobków od 2013 roku. Współpracujemy z Politechniką Rzeszowską przy której powstał …

 
 Czytaj Więcej
 

O Nas

PLAN DNIA MALUSZKA

Czwartek 1 lutego 2018
 

6.30 - 8.30 – Powitanie dzieci, zabawy dowolne w sali zabaw,

8.30 -  9.15 – ŚNIADANIE

9.30 - 10.00 – Zabiegi pielęgnacyjne, czynności higieniczne, mycie ząbków,

10.00 -  10.15 – Drugie śniadanie,

10.15 - 11.00 – Zajęcia tematyczne, zabawy zorganizowane w sali, spacery

11 …

 
 Czytaj Więcej
 

WYPRAWKA

Poniedziałek 8 stycznia 2018
 
 • Pieluchy i kosmetyki dla dziecka,
 • Chusteczki nawilżane,
 • Chusteczki higieniczne w pudełku,
 • Butelkę na mleko lub napój,
 • 2 komplety ubrań na zmianę,
 • Worek na brudne rzeczy,
 • Buty, kapcie na zmianę,
 • Smoczek – jeśli dziecko potrzebuje,
 • Ubranie adekwatne do warunków pogodowych,
 • Krem ochronny z filtrem – w sezonie letnim.
 
 Czytaj Więcej
 

NASZA KADRA

Piątek 1 września 2017
 

W naszych placówkach pracują wspaniałe Ciocie (w ten sposób zwracają się do nas zarówno dzieci jak i ich rodzice). Wszystkie Ciocie pracujące w Maluszkowie posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne lub mają ukończony kurs Opiekuna Dziecięcego. W naszych placówkach pracuje także pielęgniarka lub położna. Nasza kadra to zespół młodych, zaangażowanych i pełnych …

 
 Czytaj Więcej
 

O Projekcie

O Projekcie

Środa 11 października 2017
 

Tytuł projektu: Rozwój opieki żłobkowej w powiecie mieleckim i dębickim
Wnioskodawca: W2 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa 
Okres realizacji:  01.08.2017 - 31.08.2019 

Cel główny: Zwiększenie poziomu aktywności zawodowej i zatrudnienia wśród 50 (42K, 8M) osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3 poprzez udostępnienie …

 
 Czytaj Więcej
 

Prasa o nas

Wystawa "Fundusze Europejskie są dla Ciebie"

Wtorek 23 lipca 2019
 

Żłobek Maluszkowo w Krakowie został wybrany jako jeden z 26 projektów w województwie małopolskim zasługujących na szczególne wyróżnienie.

Placówka została uznana na pomysł godny promowania wśród Małopolan stąd jej prezentacja stanowi element wystawy "Fundusze Europejskie są dla Ciebie".

Zachęcamy do zapoznania się z innowacyjnym sposobem promocji projektów unijnych:

https://www …

 
 Czytaj Więcej
 

Jak pogodzić pracę z życiem rodzinnym? Artykuł na blogu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020

Piątek 5 lipca 2019
 

Jak pogodzić pracę z życiem rodzinnym? Z pomocą przychodzą Fundusze Europejskie ...


Serdecznie zapraszamy do artykułu o naszej placówce w Lublinie ul. Ułanów 25 na blogu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020

https://info.rpo.lubelskie.pl/jak-pogodzic-prace-z-zyciem-rodzinnym-z-pomoca-przychodza-fundusze-europejskie/

 
 Czytaj Więcej
 

FUNDUSZE EUROPEJSKIE POMAGAJĄ W POWROCIE DO PRACY

Piątek 14 czerwca 2019
 

Dnia 16.04.2019 r. mieliśmy przyjemność gościć w żłobku Maluszkowo  w Lublinie ul. Nałęczowska 18 lok. 158 telewizję regionalną TVP 3 LUBLIN, która zrealizowała nagranie mające na celu ukazanie możliwości aktywizacji zawodowej rodziców. 
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmiku. 

https://www.youtube.com/watch?v=ol7SjAzouSc

 
 Czytaj Więcej
 

PISZĄ O NAS

Poniedziałek 9 kwietnia 2018
 

W najnowszym wydaniu Biuletynu informacyjnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 "Zobacz zmiany" na stronach 22-25 ukazał się o Maluszkowie obszerny artykuł. Zapraszamy do lektury. 

 
 Czytaj Więcej
 

Galeria Zdjęć

DZIEŃ KROPKI

Poniedziałek 16 września 2019

SIERPIEŃ W MALUSZKOWIE

Poniedziałek 16 września 2019

GDY ZA OKNEM DESZCZYK PADA

Środa 14 sierpnia 2019

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Środa 14 sierpnia 2019

Zabawa na świeżym powietrzu

Poniedziałek 12 sierpnia 2019

Zabawa plastyczno - sensoryczna

Piątek 9 sierpnia 2019

Robimy koktajl owocowy

Środa 7 sierpnia 2019

Malowanie lodem

Środa 7 sierpnia 2019

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

Czwartek 1 sierpnia 2019

Pożegnanie Tosi

Czwartek 1 sierpnia 2019

LIPIEC W MALUSZKOWIE

Czwartek 1 sierpnia 2019

ZABAWA NA BOISKU SZKOLNYM

Poniedziałek 15 lipca 2019

 

Kontakt

Żłobek Maluszkowo

Oddział w Dębicy

ul. Paderewskiego 2, 39-200 Dębica

biuro@maluszkowo.com.pl

+48 533 324 705

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godz. 6.30 - 17.30

 • żłobek
 • przedszkole
 • klub seniora