Aktualności

MALUSZKOWO INFORMACJA

Środa 14 sierpnia 2019
 

Drodzy Rodzice 

uprzejmie informujemy, że w dniu 16.08.2019r. placówki "Maluszkowo" będą nieczynne. 
Życzymy miłego i spokojnego wypoczynku :) 

 
 Czytaj Więcej
 

LIPIEC W MALUSZKOWIE

Czwartek 1 sierpnia 2019
 
https://youtu.be/FI85AjhaVVg
W miesiącu lipcu świętowaliśmy potrójne urodziny. W grupie Smerfów swoje 2-gie  urodziny obchodziła Gabrysia oraz Michał. Natomiast w grupie Jeżyków swoje trzecie urodziny obchodziła Tosia.
W tym miesiącu nie zabrakło również zajęć m.in. sensoryka. Dzieci poznały także różne smaki. Korzystając z pogody wychodziliśmy na spacery …
 
 Czytaj Więcej
 

Wystawa "Fundusze Europejskie są dla Ciebie"

Wtorek 23 lipca 2019
 

Żłobek Maluszkowo w Krakowie został wybrany jako jeden z 26 projektów w województwie małopolskim zasługujących na szczególne wyróżnienie.

Placówka została uznana na pomysł godny promowania wśród Małopolan stąd jej prezentacja stanowi element wystawy "Fundusze Europejskie są dla Ciebie".

Zachęcamy do zapoznania się z innowacyjnym sposobem promocji projektów unijnych:

https://www …

 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Piątek 19 lipca 2019
 
Drodzy Rodzice
 
Informujemy, że w dniu 26.07.2019r o godz. 9.30 odbędzie się uroczyste pożegnanie abolwentów żłobka Maluszkowo. Prosimy rodziców tych dzieci o ubranie ich w odświętny stój.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 Czytaj Więcej
 

CZERWIEC W MALUSZKOWIE

Niedziela 30 czerwca 2019
 
W miesiącu czerwcu a dokładnie 23 czerwca obchodziliśmy dzień Taty. Z tej okazji dzieci przygotowały dla swoich kochanych tatusiów piękne krawaty.
Rozwijając w dalszym ciągu motorykę małą wykonaliśmy kilka prac plastycznych wykorzystując rożne materiały. Dzieci zrobiły m.in. motylki, ośmiornice, ślimaki, węże, kolorowe lody a także pomalowały kapustkę.
W tym …
 
 Czytaj Więcej
 

10 Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy w Rzeszowie

Poniedziałek 10 czerwca 2019
 

Przyjaciele Maluszkowa,

dziękujemy pięknie za odwiedzenie naszego stoiska, za słowa wsparcia i dobrą energię podczas upalnego 10. Dnia Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy.

W ubiegłą sobotę dzięki wspólnej zabawie stworzyliśmy byłym, obecnym i może przyszłym podopiecznym Zespołu Żłobkowo-Przedszkolnego Maluszkowo fantastyczną atmosferę.

Do zobaczenia za rok - 6 czerwca 2020 roku!

Zapraszamy do …

 
 Czytaj Więcej
 

10 Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy w Rzeszowie

Poniedziałek 3 czerwca 2019
 

W tym roku "Maluszkowo" po raz pierwszy weźmie udział w 10 Dniu Odkrywców - Interaktywnym Pikniku Wiedzy w Rzeszowie na które serdecznie zapraszamy naszych Maluszków z Rodzinami.

Dzień Odkrywców – Interaktywny Piknik Wiedzy odbędzie się 08.06.2019 r. na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Jest to niezwykle edukacyjna przygoda popularyzująca naukę i technikę …

 
 Czytaj Więcej
 

MAJ W MALUSZKOWIE

Piątek 31 maja 2019
 
W miesiącu maju obchodziliśmy bardzo ważne święto dla naszych pociech a mianowicie Dzień Mamy. Z tej okazji dzieci z pomocą cioć przygotowały dla swoich mam serduszka a także piękne laurki.
W tym miesiącu swoje drugie urodziny obchodził Rafałek  z grupy Biedronek.
Wykonaliśmy kilka prac plastycznych. Bawiliśmy się w karmienie zwierzątek …
 
 Czytaj Więcej
 

KWIECIEŃ W MALUSZKOWIE

Niedziela 5 maja 2019
 
W miesiącu kwietniu obchodziliśmy: Dzień Książki, Dzień Marchewki, Dzień Tęczy a także Dzień Czekolady. Dzieciom najbardziej podobał się Dzień Czekolady, gdyż mogły zajadać pysznego andruta i kosztować zrobionej przez ciocie czekolady.
W oczekiwaniu na baranka wielkanocnego dzieci posiały rzeżuchę a także wykonały kilka prac plastycznych m.in. jajka, kurki, kartki …
 
 Czytaj Więcej
 

MALUSZKOWO INFORMACJA

Poniedziałek 29 kwietnia 2019
 

                                                                              

Uprzejmie informujemy, że w dniu

02-05-2019r. placówki „Maluszkowo”

będą nieczynne

 
 Czytaj Więcej
 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Piątek 19 kwietnia 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ MARCHEWKI

Piątek 5 kwietnia 2019
 

4 kwietnia w naszym żłobku było pomarańczowo. Obchodziliśmy "Dzień marchewki ". Dzieci z tej okazji przyniosły zdrowe marchewki a także soczyste pomarańcze ,z których zrobili pyszny soczek.

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ KSIĄŻKI

Środa 3 kwietnia 2019
 

02.04.2019r. obchodziliśmy "Dzień książki". Z tej okazji każdy maluszek przyniósł swoją ulubioną książeczkę, którą potem wspólnie oglądaliśmy i czytaliśmy. W tym dniu dzieci wykonały zakładki do swoich książeczek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 
 Czytaj Więcej
 

MARZEC W MALUSZKOWIE

Wtorek 2 kwietnia 2019
 

Miesiąc marzec rozpoczęliśmy świętowaniem tak ważnego dnia dla naszych małych księżniczek a mianowicie "Dzień Kobiet ". Chłopcy obdarowali swoje koleżanki wachlarzem kwiatów, który wcześniej przygotowali.

W tym miesiącu świętowaliśmy potrójne urodziny. Swoje drugie urodziny obchodziła Jagódka B. z grupy Biedronek a w grupie Jeżyków swoje trzecie urodziny świętowała Tatianka i Jaś …

 
 Czytaj Więcej
 

LUTY W MALUSZKOWIE

Środa 13 marca 2019
 

W miesiącu lutym obchodziliśmy Dzień Kota. Dzieci z tej okazji wykonały piękne kartki a także otrzymały dyplomy.

Świętowaliśmy Walentynki. Grupa Jeżyków przygotowała dla swoich kochanych rodziców laurki a grupa Biedroneczek serduszka.

W tym miesiącu również świętowaliśmy urodziny Kajusi w grupie Biedronek a takze Szymusia i Igusi w grupie Jeżyków.

Pogoda …

 
 Czytaj Więcej
 

MALUCH+ 2019

Czwartek 28 lutego 2019
 

 
 Czytaj Więcej
 

STYCZEŃ W MALUSZKOWIE

Piątek 1 lutego 2019
 

Miesiąc styczeń rozpoczęliśmy świętowaniem podwójnych urodzin. Na grupie Biedronek swoje 2-gie urodziny obchodzila Jagódka K. A na grupie Jeżyków swoje 3 - cie urodziny obchodzila Kasia. Dziewczynom życzymy wszystkiego najlepszego.

21 stycznia obchodziliśmy Dzień Kubusia Puchatka. Nasze kochane dzieciaczki obejrzały bajkę o Kubusiu. Każdy też ma pamiątkowe zdjęcie z Kubusiem.

W …

 
 Czytaj Więcej
 

BAL KARNAWAŁOWY

Czwartek 17 stycznia 2019
 

W dniu 15.01.2019 roku odbył się w naszym żłobku Bal karnawałowy. Dzieci jak i ciocie były przebrane za różne postacie z bajek. Całą zabawę prowadził wodzirej, który zachęcał dzieci do tańca. Dzieci świetnie się bawiły. Firmie MAGSTUDIO dziękujemy za piękne zdjęcia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 
 Czytaj Więcej
 

GRUDZIEŃ W MALUSZKOWIE

Czwartek 3 stycznia 2019
 

4 Grudnia odwiedził nas Święty mikołaj, który obdarował dzieci prezentami. W tym miesiącu nie zabrakło również prac plastycznych o tematyce zimowej.

Dzieci wykonały pięknego mikołja z plasteliny, bałwanka z płatków, choinkę a także bombki. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia wspólnie śpiewaliśmy kolędy

 
 Czytaj Więcej
 

Życzenia Świąteczne

Piątek 21 grudnia 2018
 

 
 Czytaj Więcej
 

LISTOPAD W MALUSZKOWIE

Czwartek 6 grudnia 2018
 

W miesiącu listopadzie obchodziliśmy "Dzień Czarnego Kota". Z tej okazji grupa Jeżyków z pomocą cioć zrobiła piękne kocie maski. W tym miesiącu również bawiliśmy się w małego chemika robiąć rozmaite eksperymenty między innymi z balonem, makaronem i cukierkami.

Obchodziliśmy również "Dzień Pluszowego Misia". Nasze kochane dzieciaczki w tym dniu przyniosły …

 
 Czytaj Więcej
 

PAŹDZIERNIK W MALUSZKOWIE

Środa 31 października 2018
 

Pogoda w dalszym ciągu pozwalała nam na spacery, dlatego też korzystaliśmy z niej każdego dnia. W tym miesiącu dzieci uczyły się jak posługiwać się nożyczkami. Wykonały również piękne sowy. Wsłuchując się w wiersz Rafała Wejnera pt." Sowa Mądra Głowa".

 
 Czytaj Więcej
 

WRZESIEŃ W MALUSZKOWIE

Piątek 28 września 2018
 

We wrześniu pogoda nas rozpieszczała dlatego też większość czasu spędzaliśmy na placu zabaw a także spacerując. Ćwicząc w dalszym ciągu motorykę małą dzieci wykonały piękne ludziki z kasztanów. Utrwalaliśmy także wcześniej poznane kolory.

24 września powitaliśmy jesień. Dzieci wraz z ciociami wybrały się w poszukiwaniu liści, które później zostały wykorzystane …

 
 Czytaj Więcej
 

SIERPIEŃ W MALUSZKOWIE

Piątek 31 sierpnia 2018
 

Miesiąc sierpień rozpoczęliśmy teatrzykiem pt" Calineczka". Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały baśni Hansa Christiana Andersena. Sierpień przywitał nas piękną pogodą dlatego też dużo czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu. W tym miesiącu dzieci wykonały kilka prac rozwijając motorykę małą.

Bardzo podobały się im również zajęcia rozwijające zdolności manualne, w których wykorzystano …

 
 Czytaj Więcej
 

WAKACJE!

Poniedziałek 16 lipca 2018
 

Rok żłobkowy 2017/2018 powoli się kończy, a dzieci wyjeżdżają na wakacje żegnając się z Żłobkiem Maluszkowo.
Dziękujemy naszym podopiecznym za cały rok uśmiechu i wzruszeń, nowych przyjaźni i wspaniałą zabawę. Dziękujemy Paniom Wychowawczyniom i Ciociom  za miłą atmosferę w pracy z dziećmi oraz Rodzicom za współpracę. To był świetny …

 
 Czytaj Więcej
 

CZERWIEC W MALUSZKOWIE

Piątek 29 czerwca 2018
 

W miesiącu czerwcu obchodziliśmy w naszym żłobku dwa bardzo ważne święta- " Dzień Dziecka " oraz Dzień Taty ". Z tej okazji dzieci z pomocą cioć przygotowały dla swoich tatusiów piękne muszki. W tym miesiącu dzieci poznawały kolory, kształty oraz smaki. Zajęcia te bardzo podobały się dzieciom a szczególnie te dotyczące smaków gdzie …

 
 Czytaj Więcej
 

DZIEŃ DZIECKA W MALUSZKOWIE

Piątek 1 czerwca 2018
 

W miesiącu czerwcu obchodziliśmy '' Dzień Dziecka". To bardzo ważny dzień dla naszych maluszków. Z tej okazji ciocie przygotowały dla dzieci pyszne smakołyki m.in. ciasteczka, chrupeczki, watę cukrową a także upiekły babeczki, które dzieci wspólnie ozdabiały. W tym dniu nie zabrakło wspólnych tańców i śpiewów. Każdy maluszek otrzymał balonik.

 
 Czytaj Więcej
 

MAJ W MALUSZKOWIE

Piątek 1 czerwca 2018
 

Kolejny miesiąc za nami. Pogoda za oknem zachęcała nas do spacerów, które nasz kochane maluszki uwielbiają. W tym miesiącu nie zabrakło również zajęć plastycznych, muzycznych i ruchowych, w których dzieci chętnie biorą udział. Podczas zajęć muzycznych ciocia Marta zagrała nam na skrzypach. Kolejną frajdą dla naszych dzieci było przygotowanie sałatki …

 
 Czytaj Więcej
 

OGŁOSZENIE

Środa 16 maja 2018
 

 
 Czytaj Więcej
 

KWIECIEŃ W MALUSZKOWIE

Poniedziałek 7 maja 2018
 

Pogoda na zewnątrz zachęca do wyjścia, stąd też w tym miesiącu spędzaliśmy dużo czasu na świeżym powietrzu. Spacerowaliśmy w poszukiwaniu oznak wiosny, a także odwiedziliśmy pobliski plac zabaw. Starszaki chętnie biorą udział w zajęciach plastycznych usprawniając tym samym motorykę małą. W tym miesiącu wykonały kolorowe kaczki a także malowały na …

 
 Czytaj Więcej
 

MARZEC W MALUSZKOWIE

Wtorek 3 kwietnia 2018
 

Miesiąc marzec był dla naszych maluszków bardzo pracowity. Dzieci rozwijały nie tylko zdolności manualne ale także ruchowe. Wykonały kilka prac plastycznych. Największą frajdą było dla nich malowanie farbami i wyklejanie bazi. W ty miesiącu nie zabrakło również wspólnych spacerów. 21 marca nasz żłobek odwiedziła Pani Wiosna. Przywitała dzieci uśmiechem i …

 
 Czytaj Więcej
 

LUTY W MALUSZKOWIE

Czwartek 1 marca 2018
 

 

W miesiącu lutym nasze Maluszki obchodziły pierwsze święto jakim były Walentynki. Dzieci z tej okazji przygotowały dla swoich rodziców serce z odbitą swoją malutką dłonią. Mimo, iż dla niektórych naszych Maluszków były to pierwsze dni w żłobku, dzieci chętnie uczestniczyły w zabawie i świetnie się bawiły. Nie zabrakło śpiewów …

 
 Czytaj Więcej
 

Cennik

Cennik usług - Żłobek Maluszkowo w Dębicy

Środa 9 sierpnia 2017
 

Czesne wraz z wyżywieniem

240,00 zł – stała miesięczna opłata za pobyt dziecka w placówce od poniedziałku do piątku w godzinach pracy placówki tj. od 6.30 do 17.30.

*Kwota obowiązuje od 01.01.2019r. do 31.08.2019 r. i uwzględnia dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w …

 
 Czytaj Więcej
 

Dokumenty

DOKUMENTY PLACÓWKI

Czwartek 10 sierpnia 2017
 

Żłobek "Maluszkowo" 12.01.2018 roku otrzymał oficjalny wpis do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych Gminy Miasta Dębicy. Utworzony został w ramach projektu pn. "Rozwój opieki żłobkowej w powiecie mieleckim i dębickim" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 7.4 RPO WP 2014-2020.

Żłobek przeznaczony jest …

 
 Czytaj Więcej
 

Nabór

DOKUMENTY REKRUTACYJNE

Piątek 17 listopada 2017
 

Żłobek przeznaczony jest dla osób zamieszkujących na terenie powiatu mieleckiego lub dębickiego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, które chcą powrócić/wejść na rynek pracy po przerwie związanej z pełnieniem funkcji opiekuńczych nad dziećmi do lat 3 (urodzeniem lub wychowaniem dziecka), o statusie na rynku pracy:

a) osoby bezrobotne lub bierne zawodowo …

 
 Czytaj Więcej
 

NABÓR DO ŻŁOBKA W DĘBICY

Czwartek 2 listopada 2017
 

 
 Czytaj Więcej
 

NABÓR DO ŻŁOBKA

Piątek 1 września 2017
 

Nabór do naszych placówek odbywa się w sposób ciągły przez cały rok. W przypadku braku wolnych miejsc tworzona jest lista rezerwowa. 

Osoby, które są zainteresowane zapisem dziecka do naszych placówek proszone są o pobranie karty zgłoszenia dziecka do żłobka  i przesłanie elektronicznie, bądź dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do interesujęcej …

 
 Czytaj Więcej
 

Oferta

METODY PRACY

Czwartek 10 sierpnia 2017
 

W Maluszkowie dbamy o wszechstronny rozwój naszych podopiecznych, który jest zgodny z ich indywidualnymi potrzebami, możliwościami i oczekiwaniami rodziców. Należy mieć na uwadze, że każde dziecko rozwija się indywidualnie, posiada charakterystyczne cechy osobowości, wykazuje się różnymi predyspozycjami, zainteresowaniami i zdolnościami 

W codziennej pracy stosujemy nowoczesne metody:

 1. Metoda Ruchu Rozwijającego W …
 
 Czytaj Więcej
 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Czwartek 10 sierpnia 2017
 

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Zajęcia adaptacyjne stwarzają możliwość zapoznania dzieci i rodziców z naszą placówką. Są to spotkania, w trakcie których dzieci biorą czynny udział w różnych formach aktywności zawierających wszelkie elementy zabaw ogólnorozwojowych. Oswajają się z nowymi koleżankami i kolegami, z opiekunkami oraz z nowym otoczeniem.

ZAJĘCIA WYCHOWAWCZO – DYDAKTYCZNE

Podstawą …

 
 Czytaj Więcej
 

ŻŁOBEK MALUSZKOWO

Czwartek 10 sierpnia 2017
 

Żłobki Maluszkowo to miejsca stworzone dla dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia, zapewniające im troskliwą i profesjonalną opiekę przez 5 dni w tygodniu od godziny 6.30 do 17.30.

Maluszkowo funkcjonuje na mapie rzeszowskich żłobków od 2013 roku. Współpracujemy z Politechniką Rzeszowską przy której powstał …

 
 Czytaj Więcej
 

O Nas

PLAN DNIA MALUSZKA

Czwartek 1 lutego 2018
 

6.30 - 8.30 – Powitanie dzieci, zabawy dowolne w sali zabaw,

8.30 -  9.15 – ŚNIADANIE

9.30 - 10.00 – Zabiegi pielęgnacyjne, czynności higieniczne, mycie ząbków,

10.00 -  10.15 – Drugie śniadanie,

10.15 - 11.00 – Zajęcia tematyczne, zabawy zorganizowane w sali, spacery

11 …

 
 Czytaj Więcej
 

WYPRAWKA

Poniedziałek 8 stycznia 2018
 
 • Pieluchy i kosmetyki dla dziecka,
 • Chusteczki nawilżane,
 • Chusteczki higieniczne w pudełku,
 • Butelkę na mleko lub napój,
 • 2 komplety ubrań na zmianę,
 • Worek na brudne rzeczy,
 • Buty, kapcie na zmianę,
 • Smoczek – jeśli dziecko potrzebuje,
 • Ubranie adekwatne do warunków pogodowych,
 • Krem ochronny z filtrem – w sezonie letnim.
 
 Czytaj Więcej
 

NASZA KADRA

Piątek 1 września 2017
 

W naszych placówkach pracują wspaniałe Ciocie (w ten sposób zwracają się do nas zarówno dzieci jak i ich rodzice). Wszystkie Ciocie pracujące w Maluszkowie posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne lub mają ukończony kurs Opiekuna Dziecięcego. W naszych placówkach pracuje także pielęgniarka lub położna. Nasza kadra to zespół młodych, zaangażowanych i pełnych …

 
 Czytaj Więcej
 

O Projekcie

O Projekcie

Środa 11 października 2017
 

Tytuł projektu: Rozwój opieki żłobkowej w powiecie mieleckim i dębickim
Wnioskodawca: W2 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa 
Okres realizacji:  01.08.2017 - 31.08.2019 

Cel główny: Zwiększenie poziomu aktywności zawodowej i zatrudnienia wśród 50 (42K, 8M) osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3 poprzez udostępnienie …

 
 Czytaj Więcej
 

Prasa o nas

Wystawa "Fundusze Europejskie są dla Ciebie"

Wtorek 23 lipca 2019
 

Żłobek Maluszkowo w Krakowie został wybrany jako jeden z 26 projektów w województwie małopolskim zasługujących na szczególne wyróżnienie.

Placówka została uznana na pomysł godny promowania wśród Małopolan stąd jej prezentacja stanowi element wystawy "Fundusze Europejskie są dla Ciebie".

Zachęcamy do zapoznania się z innowacyjnym sposobem promocji projektów unijnych:

https://www …

 
 Czytaj Więcej
 

Jak pogodzić pracę z życiem rodzinnym? Artykuł na blogu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020

Piątek 5 lipca 2019
 

Jak pogodzić pracę z życiem rodzinnym? Z pomocą przychodzą Fundusze Europejskie ...


Serdecznie zapraszamy do artykułu o naszej placówce w Lublinie ul. Ułanów 25 na blogu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020

https://info.rpo.lubelskie.pl/jak-pogodzic-prace-z-zyciem-rodzinnym-z-pomoca-przychodza-fundusze-europejskie/

 
 Czytaj Więcej
 

FUNDUSZE EUROPEJSKIE POMAGAJĄ W POWROCIE DO PRACY

Piątek 14 czerwca 2019
 

Dnia 16.04.2019 r. mieliśmy przyjemność gościć w żłobku Maluszkowo  w Lublinie ul. Nałęczowska 18 lok. 158 telewizję regionalną TVP 3 LUBLIN, która zrealizowała nagranie mające na celu ukazanie możliwości aktywizacji zawodowej rodziców. 
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmiku. 

https://www.youtube.com/watch?v=ol7SjAzouSc

 
 Czytaj Więcej
 

PISZĄ O NAS

Poniedziałek 9 kwietnia 2018
 

W najnowszym wydaniu Biuletynu informacyjnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 "Zobacz zmiany" na stronach 22-25 ukazał się o Maluszkowie obszerny artykuł. Zapraszamy do lektury. 

 
 Czytaj Więcej
 

Galeria Zdjęć

GDY ZA OKNEM DESZCZYK PADA

Środa 14 sierpnia 2019

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Środa 14 sierpnia 2019

Zabawa na świeżym powietrzu

Poniedziałek 12 sierpnia 2019

Zabawa plastyczno - sensoryczna

Piątek 9 sierpnia 2019

Robimy koktajl owocowy

Środa 7 sierpnia 2019

Malowanie lodem

Środa 7 sierpnia 2019

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

Czwartek 1 sierpnia 2019

Pożegnanie Tosi

Czwartek 1 sierpnia 2019

LIPIEC W MALUSZKOWIE

Czwartek 1 sierpnia 2019

ZABAWA NA BOISKU SZKOLNYM

Poniedziałek 15 lipca 2019

URODZINY GABRYSI

Czwartek 11 lipca 2019

ZABAWA SENSORYCZNA Z GALARETKĄ

Czwartek 11 lipca 2019

 

Kontakt

Żłobek Maluszkowo

Oddział w Dębicy

ul. Paderewskiego 2, 39-200 Dębica

biuro@maluszkowo.com.pl

+48 533 324 705

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godz. 6.30 - 17.30

 • żłobek
 • przedszkole
 • klub seniora