NASZA KADRA

Czwartek 1 lutego 2018
 

W naszych placówkach pracują wspaniałe Ciocie (w ten sposób zwracają się do nas zarówno dzieci jak i ich rodzice). Wszystkie Ciocie pracujące w Maluszkowie posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne lub mają ukończony kurs Opiekuna Dziecięcego. W naszych placówkach pracuje także pielęgniarka lub położna. Nasza kadra to zespół młodych, zaangażowanych i pełnych pasji ludzi, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz ciepłą i przyjazną atmosferę. Swoją pasją i zaangażowaniem inspirują i motywują maluchy do poznawania otaczającego je świata oraz do odkrywania własnych talentów. Kadra Maluszkowa to ludzie, dla których dobro dziecka jest priorytetem.

Wykształcenie jest ważne, ale w pracy z dziećmi ważniejsze jest to, że Ciocie po prostu kochają dzieci, a praca z nimi sprawia im ogromną przyjemność. Nasze Ciocie są odpowiedzialne i kreatywne oraz chętnie służą dobra radą. Znają wszystkie sposoby na pokonanie nudy oraz na zły humorek Malucha. Ciocie biegają, skaczą, tańczą i śpiewają, robią wszystko, żeby pobyt dziecka w placówce upłynął mu na zabawach, które usprawnią jego rozwój. Kiedy zaistnieje potrzeba, to wysłuchają malucha, przytulą i otrą jego łezki. Ciocie to osoby pełne pasji i miłości, które świadomie dokonały wyboru swojej ścieżki zawodowej tak, aby ich praca była związana z maluszkami.

Ciocie są przede wszystkim dla dzieci, ale także dla Was – Rodzice. Jeśli macie jakikolwiek problem wychowawczy, zdrowotny, albo chcecie porozmawiać z kimś doświadczonym w pracy z dziećmi, każda Ciocia chętnie Was wysłucha, porozmawia, nakieruje i doradzi.

Wasze dzieci i codzienny kontakt z nimi daje Ciociom motywację do ciągłego rozwoju, doskonalenia swojego warsztatu pracy, zdobywania nowych umiejętności i stawania się lepszym człowiekiem i nauczycielem.

Ciocie w wszystkich placówkach preferują różne metody pracy, kierują się jednak wspólnym celem – ROBIĄ WSZYSTKO TAK, ABY DZIECKO CZUŁO SIĘ JAK W DOMU!

 

Nauczyciel to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?

(D. Beisser)

Ciocia Ewelina - opiekunka dziecięca, dyrektor żłobka. Ukończyła studia  I stopnia na MWSE w Tarnowie  kierunek - Pedagogika społeczno- opiekuńcza a także studia II stopnia na UR kierunek - Pedagogika  opiekuńczo-wychowawcza. Studia podyplomowe ukończyła na WSBIP w Ostrowcu Świętokrzyskim kierunek - Edukacja przekszkolna i wczesnoszkolna a także Oligofrenopedagofika.
Swoje doświadczenie zdobyła podczas pracy z dziećmi w żłobku. Jest osoba miłą, troskliwą i ciepłą. Na codzień szczęśliwa mama dwójki dzieci. Pracuje w naszej placówce od jej otwarcia - styczeń 2018 rok.

Ciocia Dominika - opiekunka dziecięca. Ukończyla studia I stopnia na kierunku pedagogika - edukacja przedszkolna z terapią  pedagogiczną. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas praktyk w przedszkolu, stażu w szkole specjalnej a także pracy jako opiekunka dziecięca  w żłobku. Pracuje w naszej placówce od listopada 2018 roku.

Ciocia Ania - opiekunka dziecięca. Ukończyła certyfikowany kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym oraz kurs pomocy nauczyciela w przedszkolu. Doświadczenie w opiece i pielęgnacji dzieci zdobyła pracując na co dzień z najmłodszymi. Jest osobą ciepłą, troskliwą, kreatywną otwartą na nowe wyzwania. Praca z małymi dziećmi przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Pracuje w naszej placówce od lipca 2019 r.

Ciocia Weronika - opiekunka dziecięca. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dębicy w klasie skrzypiec oraz fortepianu. Animatorka zabaw dziecięcych i tańca.

Ciocia Beata - opiekunka dziecięca. Ukończyła rozszerzony kurs opiekunki dziecięcej. Swoje doświadczenie zdobyła podczas praktyki, stażu oraz pracy w żłobkach. Jest osobą spokojną, cierpliwą która uwielbia pracę z dziećmi. W swoją pracę wkłada całe serce. Chcę pokazać i uczyć dzieci jaki piękny jest świat. Pracuje w naszej placówce od stycznia 2018 roku.

Ciocia Dorota - Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej w żłobku i klubie dzieciecym. Podczas przebytych praktych zapoznała się z zasadami panujacymi w żłobku oraz nabyła umiejętności opiekunczo-pielęgnacyjne w stosunku do małego dziecka. Swoją pracą stara się ukazać dziecia jak piękny i ciekawy może być otaczający nas świat. Jest osobą kreatywną, pełną optynizmu i pasji mającą nieskończoną liczbę pomysłów na zagospodarowanie czasu dziecią. Praca z najmłodszymi sprawie jej wiele radości i zadowolenia Pracuje w naszej placówce od marca 2019 roku.

 
 Powrót do poprzedniej strony